Svářečky BORTEN - Borten s.r.o - Vybavení autoservisů a pneuservisů

položek,: cena včetně DPH,:
Vybavení autoservisů a pneuservisů
!!! GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY !!!
NAPIŠTE - ZAVOLEJTE - VYHOVÍME
! VEŠKERÉ STROJE SKLADEM !
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

MIG - (Metal Inert Gas) je metoda svařování kdy je přídavný materiál plynule dodáván do místa svárupodávacím zařízením, přídavný materiál se taví elektrickým obloukem a tavná lázeň je chráněna před atmosferickou oxidací inertním plynem, který je dodáván na místo sváru. Jinak také metoda sváření v ochranné atmosféře.

TIG (Tungsten Inert Gass) nebo také německy WIG (Wolfram Inert Gass) - svařovací metoda TIG představuje svařovací postup, který využívá teplo uvolňované ze zapáleného elektrického oblouku, udržovaného mezi neroztavitelnou elektrodou (wolfram) a svařovaným dílem. Wolframovou elektrodu drží svařovací pistole vhodná pro přenos potřebného svařovacího proudu, která chrání samotnou elektrodu a svařovací lázeň před atmosferickou oxidací prostřednictví proudu inertního plynu (obvykle Argon Ar 99,5%) ,
proudícího z keramické hubice. Může se použít ruční přídávání svařovacího materiálu, nebo svařovat jen natavením okrajů svařenců.

INVERTOR IGBT-MMA/MIG
Kompaktní, vysoce účinný invertor vhodný ke svařování metodou MIG/MAG (svařování tavící se elektrodou, včetně možnosti svařování drátů v ochrané atmosféře plynů - nebo trubičkových drátů). Součástí stroje je profesionální měnič IGBT, DC, ventilátor chlazení. Tento přenosný invertor s termostatickou ochranou slouží ke svařování všech plechů a ocelí včetně nízkouhlíkové a nerezové oceli, hliníku a jeho slitin.

Svářečka MIG 150S

Okamžitá dostupnost

6.900,00Kč(vč. DPH)

Svářečka MIG 180AI

Okamžitá dostupnost

13.900,00Kč(vč. DPH)

Svařečka MIG 250AI

Okamžitá dostupnost

14.900,00Kč(vč. DPH)

Svářečka TIG 200 am

Okamžitá dostupnost

18.000,00Kč(vč. DPH)

Svářečka TIG 200S

Okamžitá dostupnost

7.800,00Kč(vč. DPH)

Svářečka TIG 250 am

Okamžitá dostupnost

20.000,00Kč(vč. DPH)
Copyright © 1996-2016, BORTEN spol. s r.o. Autor: Petr e-mail: petr-sk@seznam.cz
TOPlist
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky